Kontaktné údaje

DIGIPOINT, o.z.
Ilkovičova 2 (budova FIIT STU)
842 16 Bratislava

digipoint@digipoint.sk

O projekte

Kúpiť si novú technológiu, aplikáciu, telefón je jednoduché. Prídete do predajne, vyberiete si danú novinku, poťažkáte ju v ruke, vyskúšate v rámci možností ako funguje, zaplatíte, doma vybalíte, začnete s daným zariadením pracovať a po chvíli už uvažujete, prečo ste radšej nekúpili niečo iné. Priestor na testovanie v predajni je malý, čas obmedzený.
Riešenie prináša DIGIPOINT.

DIGIPOINT je:

  • priestor na prezentáciu nových zariadení a technológií
  • priestor na testovanie projektov študentov Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave (FIIT STU)
  • centrum pre informácie, prednášky, workshopy

DIGIPOINT je miesto vášho stretnutia s novými technológiami. Umožňuje našim partnerom vystaviť novinky, ktoré budú po určitú dobu k dispozícii návštevníkom na skúšanie a testovanie. Tu sa môžete s nimi hrať, testovať, v pokoji uvažovať o ich výhodách či nevýhodách. Rozhovať sa o ich potenciálnej kúpe môžete dlho, alebo nemusíte vôbec. Ste voľní. Ak zatúžite po nezaujatom názore tretej osoby, môžete sa porozprávať s relevantnými odborníkmi na technológie, študentami FIIT STU, ktorí budú práve v priestore DIGIPOINT vašimi sprievodcami. Prediskutujú s vami všetky pozitíva a negatíva daného zariadenia, pretože na dané technológie sa pozerajú nie len ako bežní spotrebitelia, ale aj ako špecialisti na IT.

DIGIPOINT je zároveň testovacím miestom projektov študentov Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave (FIIT STU). Veľa zaujímavých projektov, ktoré bežne používame v živote, vzniklo práve na klávesniciach týchto študentov. Pri vývoji nových projektov potrebujú častokrát spätnú väzbu od bežných spotrebiteľov a DIGIPOINTim ju sprostredkuje.

DIGIPOINT poskytuje priestor na prezentácie, workshopy, diskusie. Vstup je voľný. Príďte aj vy načerpať nové inšpirácie, podnety a postrehy zo sveta technológií.